Dobrý den,vítám vás na našich stránkách věnovaných kaprařině.

Výpravy na rok 2011

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "8655"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
tak je to pravda my sme se hejbali od 70 do 85cm :)smiley
FishmanAlda Aleš Morkus
Tak my jsme tam vždycky zachytali dobře, ale je to stejná míra, nejak mě to tam už moc nebaví, na jaře jedu na Bulhary to je větší adrenalin, letos tam byla bída nebralo to tam skoro celej rok až ted možná a na to nemám čas. nevim jestli bude jeste čas na ryby chtel jsem si zajit na jesetera na hrázky na jeden den ale zatim to nevypadá.smiley
Vedoucí týmu
koukam ze jste taky docela slusne zachytali na sykovci jsme tam byly ted a nebylo nejak prehrsle zaberu jako v cervnu ale za to o dost tezssi ryby nej se povedl 2x10,5kg jednou 80cm supi a podruhy 76cm lysec kdyby jsi se chtel podivat na vice fotek jsou zde http://www.fanatikcarp.717.cz/smiley
FishmanAlda Aleš Morkus
Předpokládám že to "pryč" znamená Sykovec, tma jedem taky tak takový ryby jsou, a jeste na Oslavu jedem tak sem zvědavej.smiley
Vedoucí týmu
ja se ted na ryby moc nedostanu minuly vikend jsem byl pryc a kapru mrak ale kolem 25ks a v rozmezi od 70 do 85 nej pekny to bylo ted pojedu snad od ctvrtka do nedele na musov tak jsem zvedavej smiley
FishmanAlda Aleš Morkus
Včera jsme byli na rybách na 2 dny, zaberů hodně ale malý, nejvetší 55 a sumečka 70 cm na pilaku, ale jinak není čas, mozna koncem mesice na bulhary pojedem.smiley a co ty jak se to jde?
Vedoucí týmu
cau tak jak panove jak vam to jde chytate neco lepsiho? nebo stejne jako ja jen vysedavate v praci a na ryby zbyva jen malo casu smiley
FishmanAlda Aleš Morkus
jj tak já se stavim pro pár volnejch dní :D takže proto letos to nevypadá asi na žádnou velkou výpravu,uvidim treba na podzim na pálavusmiley
Vedoucí týmu
v srpnu jeste nemas narok myslim ze za kazdych 22dni odpracovanych mas narok na 2 dny to budes mit akorat na svatky a nebo prijd ti dam z dovoleny kus mam 41 dni a nemuzu ji porad nejak udat :)
FishmanAlda Aleš Morkus
No to jo,ale to jen když seš v práci dýl a le když v červnu nastoupim do práce a v srpnu budu chtit dovolenou.to asi tezko.
Vedoucí týmu
14.10.2013 19:58:19
merunkamartin
1
dekujeme vám že jste navstívili naše stránky........autor stránek Mery (dotazy,nápady,připomínky mi mužete posílat na email: merunkamartin@seznam.cz)Preji pěkný den
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one